17.02.2012.

ВАЖНА ИЗМЕНА ВЕЗАНА ЗА РАСПОРЕД СМЕНА У ПОНЕДЕЉАК!

ВАЖНА ИЗМЕНА ВЕЗАНА ЗА РАСПОРЕД СМЕНА У ПОНЕДЕЉАК! Редовна настава почиње у понедељак, 20.02.2012. године. Дошло је до измене раније објављене информације па ученици А СМЕНЕ (1 и 3 разред) крећу поподне, док ученици Б СМЕНЕ (2 и 4 разред) крећу преподне.

Драмска секција учествовала је на овогодишњим Позоришним сусретима гимназија Србије, одржаним у Крагујевцу од 17.4. до 26.4.2015. Наши глумци Лука Вукшић, Мина Сладић, Мина Илић, Матеа Маћешић, Дуња Плазонић, Јулија Савић, Лазар Манић, Вук Ђурић, Василије Бјелоглав, Мирјана Ристичевић, Андријана Ожеговић, Ирена Ремовић и Тијана Чизмић, предвођени професорком Драганом Петровић, имали су прилику да одиграју своју представу у најстаријем позоришту у Србији Књажевско-српском театру.