13.03.2013.

Трибина „Сјај наше медаље“ одржаће се у четвртак, 14.03.2013. године са почетком у 13:15 у свечаној сали гимназије. Овог месеца је гост наша драга Ивана Максимовић, девојка која је привукла пажњу освајањем сребрне медаље у стрељаштву на Олимпијским играма, а тa медаља је уједно била и 100. за нашу земљу. Без обзира на то, ми желимо да упознате Ивану као бившу гимназијалку која је тежила да оствари своје снове. Позивамо Вас да нам се придружите!

Након успешно одржане прве Трибине,наша мала секција наставња са радом. Ова Трибина, али и свака наредна, пружа вам прилиику да од бивших ученика наше гимназије сазнате колико је Девета имала утицај на њих, да ли им је помогла и зашто су баш њу уписали. Надамо се да ће Трибине постати традиција наше школе и да ћете се одазвати у још већем броју.