28.08.2013.

Настава у школској 2013/2014. години почиње 02. септембра по следећем распореду

Настава у школској 2013/2014. години почиње 02. септембра по следећем распореду:
I и III разред крећу пре подне у школу, од 8h
II и IV разред крећу после подне у школу, од 14h

Спискови одељења првих разреда биће истакнути на вратима школе у петак, 30. августа, као и њихов распоред по учионицама, које се за прве разреде налазе у приземљу школе.

Драмска секција учествовала је на овогодишњим Позоришним сусретима гимназија Србије, одржаним у Крагујевцу од 17.4. до 26.4.2015. Наши глумци Лука Вукшић, Мина Сладић, Мина Илић, Матеа Маћешић, Дуња Плазонић, Јулија Савић, Лазар Манић, Вук Ђурић, Василије Бјелоглав, Мирјана Ристичевић, Андријана Ожеговић, Ирена Ремовић и Тијана Чизмић, предвођени професорком Драганом Петровић, имали су прилику да одиграју своју представу у најстаријем позоришту у Србији Књажевско-српском театру.