ДЕВЕТА ГИМНАЗИЈА

Младеновић Наташа

Oбавештење о одржавању градског такмичења из страних језика (осим енглеског)

Младеновић Наташа

Професор енглеског језика.Рођена 1980. у Книну, где је завршила основну школу, а потом у Ваљеву „Ваљевску гимназију“. Дипломирала на Филолошком факултету Универзитета у Београду, Одсек за англистику. Радила као професор енглеског језика у средњој школи „Вељко Рамадановић“ у Земуну, основној школи „Лазар Саватић“, такође у Земуну, као и у неколико приватних школа енглеског језика, где је имала прилику да ради са полазницима свих узраста и нивоа знања. Припремала полазнике за полагање међународних испита из енглеског језика у Британском савету ( KET, PET, FC, CAE, IELTS, BEC). Одржала семинар за професоре енглеског језика у Британском савету на тему „Motivation -key to success”. Похађала бројне семинаре у циљу стручног усавршавања организоване од стране Министарства просвете, као и домаћих и страних предавача. Стекла мећународну диплому Кембриџ универзитета ТКТ из методике наставе енглеског језика. У Деветој гимназији „Михаило Петровић Алас“ ради од 2017. године.

Последње новости

11.3.2019.
Увођење у војну евиденцију
Погледајте видео