Бајровић Милена

Бајровић Милена

Рођена 29.07.1986. године у Задру. Након завршетка основне школе 2001. године уписује Политехничку академију, смер Роботика и флексибилни производни системи. Ту стиче прво знање из програмирања које је било и повод за упис на поменути смер. Током те четири године и математика постаје предмет њеног интересовања. Затим, 2005. године уписује Природно математички факултет, смер Рачунарство и информатика, јер је то био спој њених главних интересовања, програмирања и математике. Себе је првенствено видела као наставника у школи па након две године прелази на смер Професор математике и рачунарства.

Након завршетка студија почиње да ради као професор математике и рачунарства у Деветој гимназији, затим у Првој економској школи, а 2019. године се враћа у Девету гимназију као професор математике, а затим и рачунарства и информатике.

Ужива у путовањима и времену проведеним са својом породицом.