Богдан Ивковић

Богдан Ивковић

Рођен сам 31.03.1991. у Београду, наравно, завршио сам Девету гимназију „Михаило Петровић Алас“. Студирао сам Географски факултет Универзитета у Београду и одбранио мастер рад на тему: „Употреба медија у модернизацији наставе географије“. Од 2015. године радим као наставник географије у основним школама: „Петар Кочић“, „Сутјеска“ и „Соња Маринковић“ у Земуну. Због резултата које су освојили ученици под мојим менторством, добитник сам прве награде за остварене резултате и менторски рад од стране Министарства просвете и Српског географског друштва. Коначно сам се вратио коренима и од 01.09.2020. предајем у Деветој гимназији.

Рад у школи ме је одувек инспирисао зато што децу чинимо великим паметним људима, а уз то иде константан лични развој и занимање које је увек динамично и другачије.