ДЕВЕТА ГИМНАЗИЈА

Вујовић Данијела

Oбавештење о одржавању градског такмичења из страних језика (осим енглеског)

Вујовић Данијела

Рођена 1975.године у Београду. Била je новобеоградски ђак. Завршила je Основну школу „Жарко Зрењанин“ ( данас „Краљ Александар I“) и Девету гимназију „Михаило Петровић Алас“. После завршеног Филозофског факултета у Београду, радно искуство у професији наставника историје, започела je у Осмој београдској гимназији. У периоду од 2009.-2012.године упознаје се са педагошки радом у основној школи ( „ Јован Стерија Поповић“, „ Десанка Максимовић“, „Илија Бирчанин“, „ Светислав Голубовић Митраљета“) . Три године радила је у средње стручној школи „Политехника“-школа за нове технологије, до доласка у Девету гимназију, 2015.године. Водиља у раду са ђацима јој је веровање у поучан и васпитни карактер историје као предмета. Област интересовања јој је савремена историја.

Последње новости

11.3.2019.
Увођење у војну евиденцију
Погледајте видео