ДЕВЕТА ГИМНАЗИЈА

Димитријевић Ана

Oбавештење о одржавању градског такмичења из страних језика (осим енглеског)

Димитријевић Ана

Рођена 17.06.1972. у Београду. Завршила основну школу и Филолошку гимназију у Београду. Дипломирала на Катедри за англистику Филолошког факултета Универзитета у Београду. Дванаест година радила као професор енглеског језика у неколико приватних школа страних језика у Београду... Учествовала у пројекту Министарства просвете „Билингвална учионица“ као учитељ разредне наставе на енглеском језику четири године. Сарађивала на изради Илустрованог енглеско - српског школског речника у издању школе Галиндо. Од почетка своје професорске каријере редовно похађа семинаре из методике наставе енглеског језика и педагошког рада уопште зарад унапређења свог рада и професије у целини. Била је један од предавача на семинару у организацији ЕЛТА 2006. године у Београду на коме је успешно представила идеју и резултате пројекта „Билингвална учионица“. У Деветој гимназији ради од 2008. године. Успешно учествује у припремању ученика за такмичење из Енглеског језика на којем су ученици наше гимназије 2009. године освојили значајно треће место на нивоу Републике. Сарађује у Драмској секцији на енглеском језику.

Последње новости

11.3.2019.
Увођење у војну евиденцију
Погледајте видео