ДЕВЕТА ГИМНАЗИЈА

Илић Мирослав

Oбавештење о одржавању градског такмичења из страних језика (осим енглеског)

Илић Мирослав

Рођен 21.10.1960 у Нишу. Основну школу „Чегар“, Гимназију „Бора Станковић“ и Филозофски факултет, група за математику завршио у Нишу. Прво радно место му је било у средњој школи „Драгољуб Јовичић“ у Владимирцима код Шабца, као професора математике. У Деветој гимназији ради од 1991 као професор рачунарства и информатике. Професионално се бави програмирањем база података за индивидуалне рачунаре и инсталацијом хардвера и софтвера. Аутор је три књиге из области информатике (МС ДОС, Програмски језик Паскал, Програмирање од А до Ш - Програмски језик Делфи). Ваншколске активности: поезија (објављени радови у Књижевном подмладку ниских средњошколаца и зборнику Књижевне омладине Ниша), лепа књижевност, музика, планинарења, шах, одбојка, стони тенис, атлетика (скок удаљ), гимнастика.

Последње новости

11.3.2019.
Увођење у војну евиденцију
Погледајте видео