ДЕВЕТА ГИМНАЗИЈА

Ивић Милка

Oбавештење о одржавању градског такмичења из страних језика (осим енглеског)

Ивић Милка

Рођена у Београду где је и дипломирала на ПМФ-у (Одсек географија). Радно искуство стекла у десетак основних и средњих школа у Београду. Протеклих десет година предаје географију у Деветој гимназији „Михаило Петровић Алас“. Као иницијатор многих пројеката и активан учесник у њима, промовисала је школе у којима је радила. Са ученицима освојила више награда на такмичењима у знању из области географије и опште културе. Била активан члан првих тимова за реформу образовања при Министарству просвете републике Србије. Успешно водила три године ученичко предузеће „Аласи“ са којима је на Међународној смотри у Мађарској освојила награду за најбољи маркетинг. Са ученицима Девете гимназије више пута била учесник и финалиста квизова за средњошколце у организацији РТС-а. Године 2008. њени ученици су били победници квиза „Здраво Европо“. Заједно са ученицима награђена је десетодневним путовањем у Француску. Аутор је и рецензент школских атласа, географских карата и уџбеника.

Последње новости

11.3.2019.
Увођење у војну евиденцију
Погледајте видео