ДЕВЕТА ГИМНАЗИЈА

Јовичић-Штајнер Гордана

Oбавештење о одржавању градског такмичења из страних језика (осим енглеског)

Јовичић-Штајнер Гордана

Рођена је у Новом Саду. Детињство је провела у Пули. Школовала се и образовала у Београду. После завршене Земунске гимназије, дипломирала је на Филолошком факултету на групи за Руски језик и књижевност. Похађала је једногодишњи семинар за преводиоце и стекла звање научног и стручног преводиоца. Неко време је радила на пословима преводиоца.

Са педагошким радом започиње 1978. године у Музичкој школи „Јосип Славенски“, за коју је вежу лепе успомене. Године 1988. прелази у Девету гимназију, где ради више од 20 година. Током тих година богатог искуства остварује се као професор и као педагог. Успеси њених ученика, садашњих и бивших, на разним такмичењима и касније у струци испуњавају је задовољством и мотивишу у даљем раду.

Води секцију за руски језик која негује и популарише руску културу, традицију и језик.

Последње новости

11.3.2019.
Увођење у војну евиденцију
Погледајте видео