ДЕВЕТА ГИМНАЗИЈА

Костадиновић Маја

Oбавештење о одржавању градског такмичења из страних језика (осим енглеског)

Костадиновић Маја

Рођена 10.04.1975. године у Београду. Завршила основну школу „Сутјеска“ у Земуну и Земунску гимназију. 1994. године уписала Математички факултет у Београду, смер Рачунарство и информатика, а 1996. године прелази на смер Професор математике и рачунарства. У Деветој гимназији „Михаило Петровић Алас“ почиње да ради као апсолвент, а након дипломирања 1999. године наставља са радом као стално запослен професор математике. У циљу усавршавања на пољу методике, као посебног интересовања, похађала је и са успехом завршила низ семинара (Методе развијања математичких способности ученика, Обука наставника за додатни рад из математике у средњим школама, Оцењивање у школској пракси - функције, принципи и унапређивање квалитета, Наставник као креатор климе у одељењу...). Поред редовне наставе, у оквиру Стручног већа математике, редовно припрема и изводи ученике на такмичења градског и државног нивоа. Као млађи професор и даље има тенденцију усавршавања у својој струци и приближавања свог предмета новим генерацијама.

Последње новости

11.3.2019.
Увођење у војну евиденцију
Погледајте видео