ДЕВЕТА ГИМНАЗИЈА

Марић Милена

Oбавештење о одржавању градског такмичења из страних језика (осим енглеског)

Марић Милена

Милена Марић, рођена 9.3.1978. године у Ваљеву. Завршила је Ваљевску гимназију и након тога уписала Математички факултет у Београду, који је завршила 2001. године и стекла звање дипломирани математичар, професор математике и рачунарства. 2011. године на матичном факултету је завршила мастер студије и стекла звање мастер математике одбранивши рад из области примене савремених технологија за представљање математичког садржаја на интернету. Од 2012. године је докторанд на Математичком факултету на смеру за математику. Области интересовања су јој методика наставе математике и рачунарства, визуализација математичких садржаја, као и електронско учење. Аутор је неколицине стручних и научних радова из области методике математике.

Учествовала је на многобројним међународним и домаћим конференцијама из области методике математике и рачунарства. Такође је аутор и реализатор великог броја акредитованих семинара за усавршавање наставника из области математике и рачунарства.Заједно са колегом Душаном Димитријевићем аутор је Приручника за наставнике математике за 2 разред гимназије. Удата, Анина и Миина мама.

Аутор је блога: skologija.wordpress.com

Последње новости

11.3.2019.
Увођење у војну евиденцију