Секулић Бајо

Секулић Бајо

Рођен је 7.10.1993. године у Београду. Основну школу је завршио у Сурчину, да би гимназијско образовање и искуство стекао управо у Деветој гимназији. Дипломирао је на Филозофском факултету у Београду 2017 године, да би од наредне добио звање мастера и почео да ради у Деветој гимназији. Као бивши ђак ове школе, млади професор историје осећа приврженост свом колективу и радном месту, што га мотивише да даје све од себе. Осим историје, као своје струке и животног позива, своја интересовања исказује на многим пољима, те себе сматра заљубљеником у спорт, књижевност, филм и путовања. Труди се да својим ученицима истакне значај родољубља, као неопходне вредности у обликовању личности младог човека.