ЈАВНЕ НАБАВКЕ

Одговори на питања

Ђачке униформе

Конкурсна документација

Одлука о додели уговора и извештај о стручној оцени понуда

Електрична енергија

Одлукa о додели уговора

Обавештење о закљученом уговору

Извођење екскурзија и студијска путовања

Одлукa о додели уговора у отвореном поступку јавне набавке услуга – извођење екскурзије

Обавештење о закљученом уговору у отвореном поступку јавне набавке услуга - студијско путовање за ученике

Одговор на захтев за додатним информацијама

Oдлука о додели уговора у отвореном поступку јавне набавке услуга -извођење екскурзије

Oдлука о додели уговора у отвореном поступку јавне набавке услуга - студијско путовње за ученике

Одговор на захтев за појашњење конкурсне документације за јавну набавку услуга – извођење екскурзије, за потребе Средње туристичке школе из Београда, ЈН бр. 1.2.1/18.

Конкурсна документација јавна набавка услуга - Извођење екскурзије ученика првог разреда

Позив за подношење понуда за набавку услуга – Извођење екскурзије ученика првог разреда

Конкурсна документација јавна набавка услуга - Извођење екскурзије

Позив за подношење понуда за набавку услуга – Извођење екскурзије

Oдлука о додели уговора у отвореном поступку јавне набавке услуга - извођење екскурзије

Обавештење о закљученом уговору у отвореном поступку јавне набавке услуга - извођење екскурзије

Зграда гимназије, величине 4000 м2 изграђенаје 1951. године у дворишту величине 11150 м2. У то време она је била прва школа и задуго једина гимназија у Новом Београду. У Одлуци о оснивању гимназије унесени су и њени основни задаци: „Проширити и продубити знање природних и друштвених наука и опште-техничког образовања: неговати и подстицати личне способности и склоности ученика и помагати им у избору даљег школовања и позива: доприносити даљем интелектуалном, физичком, друштвеном, моралном и естетском васпитању и усавршавању ученика ради њиховог оспособљавања за активан друштвени рад, као и за здрав и културан живот“.